środa, 26 czerwca 2013

Niespodzianki.

Lubisz zaskakiwać? Dawać prezenciki, niespodzianki? Rób to dalej. ;)
Zapewne, jak i mi, tak i Tobie, daje to wiele radości i sprawia, że świat jest jakiś przyjemniejszy, milszy. A gdy widzisz szczery uśmiech i zadowolenie z niespodzianki, to aż masz chęć robić to częściej i serce Ci się raduje.
Chcesz robić niespodzianki i nie wiesz jakie? Moja mała rada: czerp inspirację z wydarzeń i słów osób, które chcesz obdarować.

Wczoraj moja siostra się broniła, muszę się nauczyć mówić do niej Pani Magister :D Z racji tego wydarzenia chciałam jej coś dać, umilić jej ten dzień i w ten sposób 'świętować' go.
Tak powstał pomysł na 'Magisterskie piwo'. Oczywiście zamiast piwa można użyć innych 'rzeczy', jakiś kosmetyk czy co innego Wam przyjdzie do głowy. Ja chciałam by 'oblała' obronę. ;)
Do wykonania tego projektu potrzebowałam tylko butelkę piwa, czarny, brązowy i biały papier, klej i troszkę sznurka. I do dzieła.
Koleżanka mówi, że strasznie podobają jej się Twoje serduszkowe kolczyki? Zrób jej. Ja wykonałam swoje z filcu. Inna koleżanka chciałaby mieć kolczyki kwiatki? Proszę bardzo. ;)Chcesz zaskoczyć rodzinę na Mikołaja? Zamów tort bądź jeśli masz taką możliwość (by nie zostać ujawnionym) zrób go sam/a. Ja niestety nie miałam kiedyś takiej możliwości, więc zamówiłam. Zostawiłam go przy drzwiach na szafce, zadzwoniłam do drzwi i uciekłam, schowałam się. Niespodzianka się udała. :)


Ktoś z Twoich bliskich wyjeżdża? Nie daj o sobie zapomnieć. ;) Ja stworzyłam ramkę ze zdjęciami członków rodziny plus filcowe czerwone serduszko. Opakowałam prezenciki w zwykły papier A4 z wydrukowanymi zdaniami: "Miłego wypoczynku", "Nabierz sił" i "I nie zapomnij o Nas ;)". Było wzruszenie.Pamiętajcie, nie jest ważne czy prezencik jest drogi, ale najważniejsze by był dany z serca. A czasem wykonane własnoręcznie są o wiele bardziej wartościowsze niż kupione.
Powodzenia! ;)

2 komentarze:

  1. Muszę podsunąć siostrze pomysł na 'magisterskie piwo'. Przyda się już niedługo ;)


    Pozdrawiam i zapraszam na: http://mow-mi-joanna.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię takie prezenty,upominki własnoręcznie robione...Znaczą one: myślę o tobie,zrobiłam to specjalnie dla ciebie.
    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Czekam na sugestie i porady.

Miło poczytać komentarze, zwłaszcza te pozytywne. :)